Dlaczego latem prawie wcale nie bloguję? 

Dokładnie ponad miesiąc temu zaproponowałam małą zabawę na zakończenie mojego cyklu wpisów o pocztówkach z Algierii. Nie odzywałam się i tutaj bardzo przepraszam wszystkie uczestniczki tego mini konkursu. Jak zawsze lato dostarcza nam sporo nowych emocji czy tematów do poruszenia. 

Moje lato to wakacje zarówno na łonie natury jak i sielskie krajobrazy wsi oraz uroki miast. Nie zabraknie też nieco egzotycznych klimatów z cieplejszej strony Europy. Mam głowę wylądowaną po brzegi różnymi treściami, obrazami, świeżymi obserwacjami i już nie mogę się doczekać kiedy Wam to wszystko opowiem i pokaże. Lato to także dużo dobrych rozmów, spotkań i wspomnień stąd nie może obyć się bez paru dygresyjnych wpisów.

 Moi stali czytelnicy z pewnością zauważą pewne małe zmiany na blogu. Pojawiło się więcej podstron, lato sprzyja refleksji i stąd pewne małe porządki blogowe.

Z pewnością nie wystarcza mi tylko pisanie o pocztówkach stąd postanowiłam dużo więcej poświęcić uwagi moim zapiskom z podróży większych i mniejszych o tym co widziałam, co jest warte polecenia i gdzie można wybrać się na krótki wypad weekendowy opiszę Wam w dziale MOJE PODRÓŻE DUŻE I MAŁE. Nawet dzisiaj możecie tam zajrzeć i znaleźć co warto zobaczyć na Wyspach a co w Europie.

Postanowiłam również wrócić do moich typowo czystych brytyjskich opowieści tak więc spodziewać się wkrótce możecie dokończenia ALFABETU EMIGRACJI czy więcej reportaży o życiu na Wyspach, komentarzy aktualnych wydarzeń, oceny i opisu spraw, które mnie dotykają – Z INNEJ  BECZKI
Nie zabraknie też stałych rubryk w ramach projektów poruszanych w KLUBIE POLKI NA OBCZYŹNIE i moich wycieczek śladami kartek pocztowych w mojej CZWARTKOWEJ WYPRAWIE POCZTÓWKOWEJ.


Chyba najbardziej zaniedbałam jednak moje recenzje książkowe, tematy o kulturze i sztuce a przecież od zawsze towarzyszyły mi w życiu. Nie mogę więc przejść obojętnie obok tego co dzieje się w moim mieście czy okolicach i nie napisać Wam o tym przynajmniej raz w miesiącu i tu zapraszam na TROCHĘ KULTURY.

Mam nadzieję iż każdy znajdzie w Storylandzie coś dla siebie bo każde słowo, myśl czy obraz ma tutaj swoją opowieść a Storyland to kraina wielu możliwości. 
ALGIERSKIE ROZDANIE POCZTÓWKOWE

Pocztówki z Algierii i nie tylko przypadają w udziale Sylwii

Czekam na kontakt i adres do wysyłki nagrody. Wszelkie informacje napisz mi na adres mailowy storyland14@gmail.com 

Pozdrawiam 🌞