Hello Sierpień – podsumowanie dwóch ostatnich miesięcy

image

Oto następny miesiąc lata przed nami i zastanawiam się jak to się dzieje,że ten czas ucieka tak szybko. Niemal cały rok wyczekuje z utęsknieniem lata,wyglądam dłuższych dni,ciepłych wieczorów i skompanych rosą trawników o poranku. A tutaj mija jak z bicza strzelił czerwiec a zaraz za nim jego kuzyn lipiec. Jeszcze nawet na serio nie miałam własnego urlopu a tutaj jarzębina się czerwieni za moim oknem, hej poczekaj lato,zostań jeszcze troszkę.
Okazuje się iż mój ostatni podsumowawczy post popełniłam jakieś pół roku temu w okolicy lutego i od tamtego czasu charakter mojego bloga diametralnie się zmienił, najwyraźniej to jest jak z rzeźbieniem figury im dalej tym bardziej odnajduję własną formę i charakter.

CO SIĘ WYDARZYŁO?

– W ciągu tych dwóch miesięcy umieściłam na blogu 11 postów
– Z własnych dygresji rozpisałam się co nieco na temat emigracji ( ‚Moje trzy grosze odnośnie emigracji ‚)
– Zabrałam czytelników na krótką wycieczkę do Lacock jak i Londynu ( ‚ Moje skrawki wspomnień z podróży ‚, ‚ Lacock Abbey- nieco więcej ‚, ‚ Londyńskie strefy‚)
– Pokazałam,że lato w Anglii może być całkiem interesujące ( ‚ Mikrokosmos‚)
– Ujawniłam się z moim postcrossingowym hobby i zabrałam Was w kilka podróży w dalekie i bliższe kraje ( ‚ Palcem po mapie‚, ‚ Urodziny u królowej ‚, ‚ Pocztówki z Finlandii ‚, ‚ Miejsca,które chciałabym odwiedzić, część 1′)
– Nie obyło się bez nuty nostalgii jak na emigrancki blog przystało ,tym razem wróciłam wspomnieniami w moje rodzinne strony i w ramach wakacyjnego projektu Klubu Polki na Obczyźnie opisałam moje ulubione miejsce w Polsce ( ‚ Pocztówka z Ostravy ‚, ‚ Uzdrowisko ‚)

image

CO PRZED NAMI?

Nareszcie czas urlopu ale nie myślcie,że będę całkiem leniuchować, o nie. 😈;)
Od września zapraszam na nowy projekt tematów, wkrótce przedstawię szczegóły jest to dość ambitny projekt, ponieważ posty będą ukazywać się przez cały miesiąc codziennie. Właśnie jestem na etapie przygotowawczym więc wybaczcie mi zbyt długie milczenie w sierpniu.
Ponadto mam zamiar skupić się na pisaniu, tak więc w sierpniu zapraszam bardziej na posty mniej z treścią a więcej do oglądania czyli moje fotorelacje urlopowe.

image

To wszystko przed nami już w tym miesiącu.
Serdecznie zapraszam :):):):)

Lunafly