KONKURS WIOSENNY W STORYLAND

Obiecałam sobie kiedyś, że mój blog nie będzie tylko miejscem na moje pisanie,czytanie i opowiadanie ale będzie też miejscem dzielenia, ciekawych idei i miłych niespodzianek. Nareszcie nadszedł ten właściwy moment, za nami już czas zimy i szarości a teraz czas na wiosenny karnawał kolorów.  Nie wiem jak u was, dla mnie to prawdziwa radość w sercu i na duszy, prawdziwe świętowanie narodzin nowego życia.  Chyba ta radość nieźle mi się udzieliła iż postanowiłam,że czas na ogłoszenie pierwszego konkursu na moim blogu.

image

PYTANIE KONKURSOWE:
Wyobraź sobie,że jesteś malarzem portrecistą, masz nowe zlecenie. Masz namalować postać WIOSNY, bo jak się okazuje przybrała ona postać osoby.
Jak mogłaby wyglądać według ciebie?  Opisz swój obraz w kilku zdaniach.

REGULAMIN KONKURSU
1. Organizatorem konkursu jestem ja we własnej osobie :), będąca autorką bloga Storyland
2. Z wszystkich umieszczonych odpowiedzi wybiorę tylko i wyłącznie JEDNĄ według mnie najlepiej przekazującą treść zadania konkursowego, dodatkowo zostaną wylosowane trzy nagrody pocieszenia.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wpisanie w komentarzach pod postem odpowiedzi na postawione przeze mnie PYTANIE KONKURSOWE (nad regulaminem), wraz z podaniem swojego adresu mailowego.
4. Konkurs trwa od dnia dzisiejszego, czyli 22 MARCA do 5 KWIETNIA (do północy).
5. Konkurs obejmuje cały glob ziemski, nagrody zostaną wysłane pocztą do każdego zakątka świata 🙂
6. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 6 KWIETNIA w Poniedziałek Wielkanocny .
7. Z czwórką laureatów skontaktuję się drogą mailową na podany mi adres mailowy, jeśli w ciągu 7 dni od mojej wiadomości nie otrzymam odpowiedzi,nastąpi wybór innego laureata.
8. Zgłoszenie się do konkursu oznacza zgodę na regulamin.

image

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ZABAWY I ŻYCZĘ POWODZENIA ! :):):)

Lunafly