Podsumowanie kartkowe marzec/kwiecień 

A teraz maj dookoła maj, wyświęca ogrody i cały ja,cały ja zanurzony w Jordanie pogody…

To już jutro a póki co przyszedł czas na podsumowanie mojej postcrossingowej przygody za ostatnie dwa miesiące.

Muszę przyznać iż w ciagu ostatnich dwóch miesięcy głownie opierałam się na losowaniach ze stron PC i PU. Zdarzyły mi się także wymiany pocztówkowe od Porcelanki i Kazika, za nie bardzo serdecznie dziękuję i już nie mogę doczekać się Waszych kolejnych przesyłek.

STATYSTYKI ZA MIESIĄC MARZEC 2016 

Wysłałam w sumie 15 kartek

– Otrzymałam 14 pocztówek

– Kartka, która przybyła z daleka ( najwieksza odległość ) to kartka z Japonii – 6,019 mil

Zdjecie powyżej to mozaika trzech pocztówek – kwitnąca wiśnia z Japonii, obrazek z Rosji i dom rodzinny Goethego z Niemiec.

Miesiąc marzec był bardzo wyrównany nie musiałam martwić się iż nic nie dostaję i sama pilnie wysyłałam nowe pocztówki.

POCZTÓWKA MIESIĄCA – MARZEC 2016

Długo nie mogłam się zdecydować w końcu wybrałam i pierwsze miejsce w miesiącu marcu otrzymuje ode mnie piękna pocztówka z naszych, polskich Tatr. Pocztówkę dostałam w ramach losowania na stronie Postcard United od Marcina z Jaworzna.

Love to be here…

STATYSTYKI ZA MIESIĄC KWIECIEŃ 2016 

– wysłałam w tym miesiącu 14 kartek

– otrzymałam 10 pocztówek

Ponownie Japonia zwycięża w rankingu kartki, która przebyła bardzo daleką drogę – 5,954 mil.

Przykładowe pocztówki otrzymane w kwietniu- kolejny obrazek z Rosji i pierwsze moje kartki z Irlandii i Litwy. Kwiecień nie należał do zbyt udanych miesięcy, sama też nie czułam się najlepiej na szczęście ostatnia przesyłka pocztówkowa w tym miesiącu nadeszła właśnie wczoraj i była to bardzo miła niespodzianka,o niej już wkrótce na blogu.

POCZTÓWKA MIESIĄCA – KWIECIEŃ 2016 

Większość pocztówek była w odcieniu zieleni, sporo z nich to pocztowki krajobrazowe, znalazła się też w tym gronie prawdziwa perełka – zdjęcie katedry w Kolonii zrobione w nocy, zdjęcie jest wyjątkowo barwne i do tego ukazuje tak piękny obiekt architektury.

Tyle podsumowań , wypatruje teraz większego ciepła i dawki słońca i oczywiście wielu nowych i pięknych pocztówek tak więc niech mai się maj a Wam wszystkim życzę prawdziwie miłego majowego weekendu 😀😘🌷