Nasza Hiszpania, czyli miesiąc miodowy na Wyspach Kanaryjskich. Co powinieneś wiedzieć kiedy postanowisz odwiedzić Gran Canaria?

Lato w pełni, czemu więc  nie opowiedzieć o czymś w bardziej wakacyjnym klimacie. Wyobraź sobie więc mój Drogi Czytelniku lazur wody, błękitne niebo,cudowne kolory kwitnącej bugennwilli, gorący piasek pod stopami, wesołe dźwięki gitary w tle. Czy już wszyscy zgadli gdzie jesteśmy ? Tak, to gorąca Hiszpania. Dzisiaj zabieram Was jednak do trochę innej Hiszpanii, na piękną wyspę Gran Canaria położonej w archipelagu Wysp Kanaryjskich to tam spędziłam mój miesiąc miodowy.

Powrót na piękną wyspę Gran Canaria umożliwiły mi blogerki z portalu TIME FOR SPAIN , to wspaniała stronka, która jest prawdziwym kompendium wiedzy na temat kraju położonego na Półwyspie Iberyjskim, same autorki mieszkają w Hiszpanii od kilku lat i poprzez stronę pragną przybliżyć innym to czego same doświadczyły ale i dowiedziały się mieszkając w Hiszpanii. Z radością więc przyjęłam zaproszenie do udziału w ich projekcie, którym było opowiedzenie o swoich doświadczeniach z pobytu w Hiszpanii. Wróciliśmy wraz z mężem do tamtych cudownych chwil, przekazaliśmy nasze spostrzeżenia i podzieliliśmy się kilkoma naszymi zdjęciami.

Nasza Hiszpania- nasz miesiąc miodowy na Wyspach Kanaryjskich CHCECIE MIEĆ UDANY MIESIĄC MIODOWY LUB WAKACJE?WYBIERZCIE SIĘ NA WYSPY KANARYJSKIE

Uwielbiam wydźwięk tej nazwy miesiąc miodowy , wiele w sobie zawiera. Radość z bycia razem, wspólnie spędzone chwile, fascynacja sobą, świeża miłość ubrana w płatki kwiatów – romantyzm zawsze jest moją słabością. Jeśli czytają mnie osoby zamężne to może moje dzisiejsze pisanie trochę odświeży Wam pamięć jak to było z Wami. Naszemu małżeństwu stuknie w przyszłym miesiącu oficjalnych sześć latek, akurat nadarzyła się okazja do podzielenia się tym jak wyglądał nasz pobyt na Gran Canaria – jak dla mnie przemiła sprawa.

Na stronie TIME FOR SPAIN nie tylko my sami ale wielu innych blogerów czy czytelników portalu opowiadało o swoich wrażeniach z odwiedzenia Hiszpanii. Co prawda byliśmy w rożnych zakątkach tego pięknego kraju ale właśnie pobyt na Gran Canaria wydał nam się szczególny, miał dla nas większy wymiar niż typowy wyjazd turystyczny.

Tutaj zapraszam Was do zapoznania się z całym tekstem —-> KLIK

Nie spodziewałam się ,że spacer z Tobą przemieni się w podróż życia

CZY WIECIE , ŻE GRAN CANARIA OZNACZA WYSPA SZCZĘŚLIWA

Dla nas zdecydowanie taka właśnie była, od kilku lat mieszkamy w Wielkiej Brytanii i Kanary nie wydają się być stąd bardzo daleko ( to tylko 2,5 godziny lotu samolotem) a perspektywa życia zmienia się diametralnie.

Jeśli chcecie oderwać się od codzienności, zanurzyć się leciutko w egzotyce, kochacie słońce i ciepło to Wyspy Kanaryjskie Was nie zawiodą. Każdy znajdzie tam coś dla siebie od pięknych plaż po górskie doliny.

DLA ZAINTERSOWANYCH – UŻYTECZNE LINKI 

  • Co nieco o historii i samej wyspie Gran Canaria – KLIK
  • Już kiedyś troszkę pisałam o mojej wyprawie na Gran Canarię

PRZED PODRÓŻĄ | LAS PALMAS DE GRAN CANARIA |  PLAŻA ANGILKÓW |  PALMITOS PARK 

Jeśli interesuje Was tematyka hiszpańska , chcecie wyjechać tam na wakacje lub zwyczajnie Hiszpania w duszy Wam gra to raz jeszcze zachęcam Was do zajrzenia na stronę TIME FOR SPAIN

W najbliższym tygodniu pokaże nieco więcej zdjeć z tego pięknego miejsca na moim kanale INSTAGRAM , jeśli macie chwile to wpadnijcie a może nawet dodacie mój profil do ulubionych 😀🏝💚.